Image1 Image2 Image3 Image4 Image5
poliklinika-sliac
Vážení klienti, návštevníci polikliniky!
mapka-vn-sliacPredstavujeme Vám služby moderného zdravotníckeho zariadenia, ktorého ambíciou už od jeho vzniku v roku 2004 je poskytovanie kvalitnej zdravotníckej starostlivosti pre všetkých občanov nášho regiónu.

Poliklinika Ministerstva obrany SR Sliač je detašovaným pracoviskom Ústrednej vojenskej nemocnice SNP Ružomberok – FN. Poskytuje služby nielen vojenskému personálu ale aj širokej verejnosti, poistencom všetkých zdravotných poisťovní.

Základom poskytovania našich služieb je ich komplexnosť so zameraním na celú rodinu, od detí až po staršiu generáciu, o čom svedčí široká paleta špecializovaných ambulancií.

Výhodou nášho zariadenia je o.i. časový manažment pacienta s možnosťou objednávania na vyšetrenie a liečbu bez dlhých čakacích lehôt. Jednoducho si zavoláte na uvedené telefónne čísla a dohodnete si termín u našich špecialistov. Niektoré ambulancie poskytujú svoje služby aj po 15. hodine, takže máte možnosť ich využitia bez absencií v práci alebo v škole.

Nadštandardné možnosti ambulantného rehabilitačného doliečovania, lekáreň priamo v objekte, to sú len niektoré z ďalších výhod. V rámci upevňovania zdravia a regenerácie, môžete využiť aj relaxačno-regeneračné služby a posilňovňu podľa nášho cenníka.


Vitajte v poliklinike pre všetkých!Jednou z podmienok uzdravenia je chuť uzdraviť sa.
Lucius Annaeus Seneca